PO POLSKU

Obecnie zajmuję się głównie projektowaniem nowych wzorów, natomiast istnieje możliwość zamówienie u mnie gotowych produktów, zarówno na podstawie moich własnych wzorów jak i według życzenia Klienta. Wysyłam wyłącznie na terenie Polski. W razie zainteresowania proszę o kontakt na adres: pukapukapl @ yahoo.com.

Wzór na Poduszkę Parzenica dostępny jest w postaci pliku cyfrowego do samodzielnego wydruku TUTAJ lub jako gotowy zestaw do szydełkowania (cała potrzebna włóczka i drukowany wzór) TUTAJ.

Gotowa poduszka ma wymiary 35×35 cm. Poduszka wykonana jest z dwóch kwadratów, jeden z motywem parzenicy, drugi jednokolorowy. Wzór parzenicy przedstawiony jest w postaci graficznej a także jest rozpisany na rzędy. Kwadraty wykonywane są w rzędach wyłącznie półsłupkami. Zmiana koloru odbywa się po lewej stronie robótki, techniką Fair Isle.

Wzór na Czapkę Rybak dostępny jest po polsku i angielsku w postaci pliku pdf do samodzielnego wydruku TUTAJ. Wersja angielska wzoru znajduje się na blogu TUTAJ.

Ten klasyczny model czapki jest bardzo łatwy w wykonaniu i modyfikowaniu wielkości dla własnych potrzeb.
Można wykorzystać do niego dowolną włóczkę a także urozmaicić kolorystycznie, używając resztek kontrastowego koloru. Nosić ją można także na różne sposoby, wywiniętą lub nie. Zapraszam do swobodnej interpretacji na bazie podstawowego wzoru! Niech to będzie twórcza i pożyteczna zabawa, która przyniesie wiele satysfakcji i zapewni Tobie i Twoim bliskim dużo ciepła!

Wróć na górę