Koc wieńczy dzieło

Szumnie już zapowiadany stosami motków, zaistniał w realu. Początkowo miał mieć 150×100 cm, ale na skutek ewolucji osiągnął 150×200 cm.
szydełkowy koc w paski
Jest powierzchnia, jest moc! Mój to już nie pierwszy taki duży, ale zorientowałam się, że właściwie rzadko takie duże można namierzyć, raczej szydełkowe kocyki kończą się na rozmiarach niemowlęcych. Zważywszy potrzebną ilość pracy, jest to jakoś zrozumiałe, ale ja, robiąc dla swoich dzieci wyszłam z założenia, że niemowlętami są krótko, a dlaczego nie mieliby mieć swojego kocyka, koca, na dłużej? I tak to poszło.
bawełniany koc szydełkowy w paski
Ten konkretnie ma zdaje się trafić do salonu, w otoczeniu poduszek z poprzedniego wpisu. Żywię nadzieję, że dobrze się ze sobą dogadają.
A sam koc jest ciężki, lejący. Kolorowy, wedle umowy.
bawełniany koc szydełkowy w paski
Faktem jest, że ostatnie dni były szydełkowo dość intensywne, nawet kilka imprez z szydełkiem obskoczyłam (że wspomnę tylko Buraków i Śniadówko), bo czas ucieka a słupki same się nie wydziergają. Po zakończeniu mini moment zagubienia pt. „i co dalej (zrobić z tym życiem)”, ale spokojnie, to był jednak tylko mini moment…
bawełniany koc szydełkowy PUKAPUKA
Czyli mamy cztery zielono-niebieskie powłoczki i jeden kolorowy koc. Razem hop do paczki i wyruszają w świat. Oby szczęśliwie dotarły do celu. Pani Doroto, wszystkiego dobrego w nowych okolicznościach!
Na pożegnanie lawenda, coraz pyszniejsza, z kocykiem w tle.
lawenda z kocykiem

Wróć na górę

%d bloggers like this: