Pukapuka

Geo Rękodzieo

Co można umieścić w ramkach cz. 1

Dodaj komentarz

Temat rzeka. Na początku wiele pustych ścian, co dla mnie nie jest wystrojem docelowym. Piszę „dla mnie” , ponieważ słyszałam kiedyś o osobie, która miała puste ściany, gdyż stwierdziła, że nie chce wieszać na ścianach czegoś, co jej się nie podoba, a na to co jej się podoba jej nie stać. Co do pierwszej części twierdzenia – pełna zgoda i zrozumienie. Co do drugiej – de gustibus…. Być może ona nie zawiesiłaby tego, co wieszam ja :).

Na początek kuchnia. Bardzo lubię czekoladę. Kiedyś znajomy przywiózł mi w prezencie czekoladę z Nowej Zelandii, zamaszystym ruchem rozdarłam papierek, zgniotłam iiiii… chwila refleksji: jak często będę miała papierki od czekolady z Nowej Zelandii? Postanowiłam papierek OPRAWIĆ. Miałam wolną ramkę od zegara, który się zepsuł, u szklarza za 4 zł wstawiłam szybkę a za tło posłużyła próbka tkaniny (oczywiście w paski). Zawisło. (Bystre oko wypatrzy ślady gniecenia).

DSC_2516

Potem poprosiłam innego znajomego (pozdrowienia dla Witolda!), który udawał się do… Nowej Zelandii, żeby mi przywiózł dowolną czekoladę Whittaker’s. Przywiózł TRZY. Tym sposobem narodził się zalążek kolekcji.

DSC_2282

Inne pomieszczenie – cóż, toaleta też ma swoje prawa. Dostałam kiedyś od kuzynki z Ameryki T-shirt, który bardzo lubiłam, jednak czas jego się skończył w którymś momencie. Ale byłam pełna uznania dla obrazka, który się na nim znajdował i nie chciałam, aby przepadł. Wycięłam go więc ze starej koszulki z ta myślą, że kiedyś COŚ z nim zrobię. Nadeszła odpowiednia chwila, narodził się pomysł i znalazło miejsce i oto na wejściu do WC wita nas taki widok:

DSC_2518

Już niedługo zapraszam na część drugą, będzie o… warszawskich kamienicach.

Reklamy

Chętnie poznam Wasze zdanie!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s